GRYF klub strzeleckiGrodziski Klub Strzelecki "GRYF"

05 maja
II runda GRYF GUN 2024 - KULA

  Zapraszamy na II rundę GRYF GUN 2024


Rezerwacja on-line stanowisk strzeleckich OTWARTA
[ kliknij by dokonać rezerwacji ]


Zmiany Godzina Stanowisko / konkurencja
 
I zmiana
 
09:00 - 09:30
Robert Michałowski
1 / PSP
Jerzy Bernat
2 / PSP
 
3 / PSP
 
4 / KDW
Norbert Modystach
5 / KDW
Mirosław Jagoda
6 / KDW
 
II zmiana
 
09:35 - 10:05
 
1 / PSP
Grzegorz Mazgaj
2 / PSP
Tomasz Martyła
3 / PSP
Robert Jędrzejczak
4 / PSP
 
5 / PSP
Mirosław Jagoda
6 / PSP
 
III zmiana
 
10:10 - 10:25
Artur Stachowiak
1 / PBZ
Jerzy Bernat
2 / PBZ
Norbert Modystach
3 / PBZ
Robert Jędrzejczak
4 / PBZ
Robert Michałowski
5 / PBZ
Mirosław Jagoda
6 / PBZ
 
IV zmiana
 
10:30 - 10:45
 
1 / PBZ
Szymon Wasielewski
2 / PBZ
Tomasz Martyła
3 / PBZ
Marek Zimnoch
4 / PBZ
Arkadiusz Kornowicz
5 / PBZ
Piotr Haberland
6 / PBZ
 
V zmiana
 
10:50 - 11:10
Artur Stachowiak
1 / PW
Mirosław Jagoda
2 / PW
Jerzy Bernat
3 / PW
Marek Zimnoch
4 / PW
Arkadiusz Kornowicz
5 / PW
Piotr Haberland
6 / PW
 
VI zmiana
 
11:15 - 11:35
Grzegorz Mazgaj
1 / PW
Szymon Bartczak
2 / PW
Tomasz Martyła
3 / PW
Patryk Aleksander
4 / PW
Robert Jędrzejczak
5 / PW
 
6 / PW
 
VII zmiana
 
11:40 - 11:55
 
1 / PDK
Szymon Wasielewski
2 / PDK
Jerzy Bernat
3 / PDK
Mirosław Jagoda
4 / PDK
Arkadiusz Kornowicz
5 / PDK
Piotr Haberland
6 / PDK
 
VIII zmiana
 
12:00 - 12:15
Szymon Słoma
1 / PDK
Marian Zieliński
2 / PDK
Tomasz Martyła
3 / PDK
Robert Jędrzejczak
4 / PDK
 
5 / PDK
 
6 / PDK
 
IX zmiana
 
12:20 - 12:50
Szymon Słoma
1 / PCZ
Robert Jędrzejczak
2 / PCZ
Patryk Aleksander
3 / PCZ
Szymon Bartczak
4 / PCZ
Grzegorz Mazgaj
5 / PCZ
Jerzy Bernat
6 / PCZ
 
X zmiana
 
12:55 - 13:25
Marian Zieliński
1 / PCZ
Szymon Wasielewski
2 / PCZ
Tomasz Martyła
3 / PCZ
Mirosław Jagoda
4 / PCZ
 
5 / PCZ
Marek Zimnoch
6 / PCZ
 
XI zmiana
 
13:30 - 14:00
Szymon Słoma
1 / PSP/PCZ
Szymon Bartczak
2 / PSP/PCZ
Patryk Aleksander
3 / PSP/PCZ
Marian Zieliński
4 / PSP
Artur Stachowiak
5 / KDW
Marek Zimnoch
6 / KDW
 
XII zmiana
 
14:05 - 14:35
Szymon Słoma
1 / PBZ/PDK
Artur Stachowiak
2 / PBZ/PDK
Marian Zieliński
3 / PBZ/PDK
Patryk Aleksander
4 / PBZ/PDK/KDW
Szymon Bartczak
5 / PBZ/PDK/KDW
Tomasz Martyła
6 / PBZ/PDK/KDW
 
XIII zmiana
 
14:40 - 15:00
Szymon Słoma
1 / PW
Szymon Wasielewski
2 / PW
Marian Zieliński
3 / PW
 
4 / PW
 
5 / PW
 
6 / PW

Legenda:

zapisy do sekcji rezerwacja stanowisk na zawodach

sponsorzy

Grodzisk Meridian GPK
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X